Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Lenovo G580-as laptopo...

Krisatof kérdése:

Van egy Lenovo G580-as laptopom és nagyon sok játék akadozik rajta. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a probléma, de a Shadow warrior játék bárhogy állítom be akadozik. Persze beállítom, hogy az nvidia kártyával fusson, de ha az intel integrál kártyát választom akkor kevésbé akadozik. De ugyanilyen problémám van pl az Urban trial freestyle, Batman Arkham origins és még jó néhány játékkal. A skyrim viszont majdnem tökéletes futott de az sem volt olyan 100%-os. Jó lenne ha kapnék egy pár hasznos tanácsot :) előre is köszönöm

2014. febr. 1. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondoskodj hűtésről. Nálam ez is iszonyat sokat segített. 8-10 fokkal alacsonyabb hőmérsékleten, mint amennyi a hűtés nélküli hőm. ég és föld.
2014. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hasonló jellegű problémám volt nekem is a gépemmel ami egy Lenovo G505S-es gép.

Minden game akadt, nem ment megfelelően.

Megoldás a problémára az volt, hogy frissítettem a Biost a hivatalos oldalról letölthető driverral.

Bár én win 7-es windowst használok és a driver 8-ra készült, annak ellenére nekem segített ez a megoldás.

Játékok nagyon zsírul futnak azóta mióta frissítettem a biost. Nem tudom milyen windowst használsz, 64 vagy 32 bitest, annak megfelelő drivert tölts le innen.

[link]

2014. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt elfelejtettem még leírni az előzőhöz, hogy a gép aksiját csatlakoztasd telepítés előtt és dugd rá tápra is, mert csak így fogod tudni telepíteni a progit!
2014. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!