Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 12gb-os PS3 Super Slim-on...

A 12gb-os PS3 Super Slim-on ha CD-n veszem a játékokat akkor tudok játszani ugy, hogy nem telepiti fel?

Figyelt kérdés

Ezek közül valameikkel tudnák? Pl.:

GT6,CoD Gohst, CoD:BO 2,NFS Rivals,AC 4 Unchracted 3 stb..?

Ha CD-n megveszem lehetséges, hogy játszak valameikkel?



#játék #PS3 #PlayStation #Superslim #elmenének #tudnék játszani
2014. febr. 1. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyelvtan 1-es és Informatika is 1-es :DD Bocsi :) DVD-n veszed, "valamelyikkel" ééés a válasz Igen!
2014. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 EdyyTHEREAL válasza:
Nem DVD hanem Blu-Ray :)
2014. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom h szar a nyelvtanom majd egyszer megtanulom :D am azt tom h Blu-Ray a PS3 dr azert CD-t irtam mert nekem mind Cd a DVD a Blu-Ray is meg minden ami lemez :D am mert info 1es? :D es az h tudok veluk jatszani az 100%?mert olvastam par helyen h vannak jatekok amik alapbol tobb gigat is feltesznek es van aminek keves a 12gb...ja es a gta 5 az ezen a 12gb-n nem menne el akkor se ha mast nem tenek a gepre?
2014. febr. 1. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Túl bonyolultan akartad megfogalmazni a kérdést szerintem az a fő gond :D


Btw...12gb te kapsz 9et elérhetően ebből a gta5 8gb telepít szal 12gb NEM ÉRI MEG VENNI semmi képpen vagy ha van otthon laptop hdd akkor rakd bele azt...


Ha a játék kéri akkor KÖTELEZŐ feltelepíteni.

(Ez alól kivétel a Nier ott felajánlja hogy telepíti de ki X-elhető)

2014. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem de mindenképp 12gb-os lesz egyenlőre és majd veszek egy hdd beépítő keretet meg egy hdd-t mivel most nincs pénzem az 500gb-osra hiába fog többe kerülni ugy.. :)
2014. febr. 1. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha olyan játékokat veszel amit nem kell telepíteni akkor nincs gond.

[Miért nem nézel használtan egy gépet? (fat gépen kívül) mind megbízható]

2014. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bogcsa1013 válasza:
Ez játéktól függ. De amiket felsoroltál, ott igen, muszáj lesz, és anélkül nem tudsz játszani rajta.
2014. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Attol felek h hasznaltan vmi szart veszek
2014. febr. 2. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!