Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van aki 18, 000-25, 000ft-ért...

Van aki 18, 000-25, 000ft-ért megveszi a COD Ghost-ot Steam-en?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy világ dől most össze benned kismókus, de vannak akik megveszik az adott szoftvert. Nekem is van legális Acdsee, Topoguide meg egyéb telefonos program licenszem.
2014. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Nekem is van már kb. 2-3 tucat legális szoftverem. Szóval igen, hidd el az emberek használnak legális szoftvereket, másképp nem élnének meg az ezeket fejlesztő cégek.

Amúgy ennyit már én sem adnék érte. Kicsit túlzásnak tartom. Viszont van olyan, hogy megjelenéskor kijátszom magam egy kalóz változattal, és évekkel később mikor már prolibarát áron is elérhető, megveszem, pedig az után már nem is játszok vele sokat. Ilyen már jó néhányszor előfordult velem.

2014. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező arra volt inkább kíváncsi, hogy ki az, aki Steamen veszi meg, mikor boltban jóval olcsóbb. Steamen ugyanis 59.99 euro az összes "flagship" CoD, és még Steam salek esetén is alig csökken ez...


Kérdező: ezt az árat külföldi piacra lőtték be, de ahogy néztem anno (game.co.uk-vel összevetve), még ott is magasnak számít.

2014. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Azt mondjuk jó nagy idiotizmusnak tartom, hogy steam-en drágábban adják mint a boltokban. Hiszen ott nincs további gyártási, csomagolási, szállítási költség, kis és nagykereskedelmi árrés, stb.
2014. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem, felteszem Activisionnek áll érdekében valamiért, hogy ne a Steam legyen a legkedvezőbb forrás, illetve rendszerint így is a Steames eladási listák élén szokott tanyázni a játék...
2014. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!