Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hy! Érdekelne, hogy mi a...

Andrew Sam kérdése:

Hy! Érdekelne, hogy mi a véleményetek erről a 2 tápegységről? -CORSAIR CX Series Modular CX750M -EVGA SuperNOVA NEX750B 750W

Figyelt kérdés
A corsair 25 ezer kp, az EVGA 28ezer. Mind a 2 moduláris. Nem tudok dönteni, mert szívem inkább a Corsairhoz húz, de sok rosszat is hallottam róla. Szeretnék egy megbízható, csendes terméket.(ne sípoljon) Jelenleg egy FPS hexa 500W tápom van, de kegyetlen mód sípol(terhelés alatt), mióta beletettem az r9 270x+Fx8320kombót. Idén szeretnék még egy 270x VGA-t crossfireba, szóval kell neki a power. Remélem tud valami valami érdemi információval szolgálni. Előre is köszi.

2014. febr. 1. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

650W is elég lenne:

[link]


Itt a 750W-os verziója, igaz ez már nem moduláris:

[link]


Az XFX tápok pedig Seasonic belsősek, ami az egyik legprofibb minőségű tápgyártó.

2014. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Mivel CrossFire rendszerre gyúrok idén, plusz becsúszhat még egy HDD+SSD, nem szívesen adnám 750w alá. A másik főbb szempont pedig az, hogy mindenféleképpen moduláris legyen a téma. Van még 1 hetem eldönteni. Ha addig senki nem győz meg róla, hogy a Corsairnak ócska a belseje, szerintem az lesz.
2014. febr. 1. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt vedd kicsit borsos az ára de moduláris és sokkal jobb mindkettőnél.

2014. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!