Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy ilyen hangkártyá...

Ha veszek egy ilyen hangkártyát (lent), és Guitar Rig-gel használnám, akkor ugye nem csak fülessel fogom hallani a gitár hangját?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy hülye kérdés, csak szeretnék biztosra menni.:)



2014. febr. 3. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

ez tényleg hülye kérdés! hogy szeretnéd hallani? ez a kis kütyü biztos nem fog szólni.. ha meg arra gondolsz hogy hangszóróra kötheted-e akkor a válasz igen fogod azon is hallani.

én egy rendes gitár kábellel kötöm a gépembe ilyen átalakítóval:

[link]

és amplitubeval használom.

2014. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
USB-n bedugom a gépbe, utána Guitar Rig-ben beállítom, hogy ez szóljon. Van nekem is gitár kábelem, csak nagyon késik a hang, ezért szeretnék egy ilyet beszerezni.
2014. febr. 3. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azon a kimeneten fog szólni, ami a kis kütyün van a PC-n nem, de arra köthetsz fülest, de akár hifit is.
2014. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Persze, az hogy a kimenetre egy füles jel van rajzolva, arra te azt kötsz amit akarsz. :)


Hogy füles, hifi, pc-hangszóró, kelkáposzta főzelék az tökmindegy. Mindegyiken ugyanúgy szólni fog.


Persze ami hang megszólaltatására alkalmas eszköz, az fog csak szólni, a kelkáposztát ne próbáld ki otthon mert édesanyád szétrúgja a segged.

2014. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat?


(banán?...)

2014. febr. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!