Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó-e a Pc konfigom a következő...

Jó-e a Pc konfigom a következő 3 évre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az első gépem lenne amit magamnak rakok össze, bármilyen konstruktív észrevételt szívesen olvasok.


A gép:


Processzor: Intel i5-4670k


Processzor hűtő: Cooler master Hyper 212 evo


Alaplap: Msi z87m gaming


Ram: A régi gépemben van 2x4gb corsair vengeance DDR3 1600mhz stick-em, teljesen jól működnek gondoltam spórolok ezen és abból rakom át. (Lehet nem jó ötlet)


SSD: Samsung 120gb 840evo


HDD: Szintúgy a régi gépemben van egy 1Tb-os Seagate Barracuda remek állapotban, abból raknám át.


Optikai meghajtó: Asus Drw Dvd-iró (ilyen kis 5000 forintos hátha szükség lesz rá)


Videó kártya: MSI GTX770 2GB N770 TF 2GD5/OC (Azért Msi mert az alaplap is az, (és sok jót olvastam róla) nem tudom ez mennyire számít)


Számítógép ház: Cooler Master Storm Scout 2


Tápegység: Corsair RM 550W moduláris


Operációs rendszer: Windows 8.1 64bit


Ez így nagyjából 300.000 ezer forint, ennyit szánnék az új gépre. 3 évente szoktam új gépet venni (ezért a kérdés) remélem ez is kihúzná addig. Szoktam Overclock-olni, tuningolni szóval jó lenne ha arra is képes lenne. Ha van jobb ötletetek szívesen hallgatom őket.


Ps: Az alkatrészeket és árakat a pcx.hu-n nézegettem csak mint referencia.


Köszönöm az olvasást.


2014. febr. 6. 08:07
 1/2 A kérdező kommentje:

A tápegység-et elrontottam:


Tápegység: Corsair RM 650W******

2014. febr. 6. 08:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég lesz szerintem még 4-5 évre is!
2014. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!