Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hdd-ről WD 1TB Black 7200rpm 64MB SATA3 WD1003FZEX?

Figyelt kérdés
Drágább mint az átlag vinyók,de ha jól tudom 2 tányéros,állítólag nagyon gyors,lehetséges hogy gyorsabb az egy tányéros 1 terás vinyóktól.pl.ettől TOSHIBA 1TB 7200rpm 32MB SATA3 DT01ACA100 ,oprendszer is lenne rajta,ha a wd is tudja azt a sebességet mint a toshiba akkor adnék érte több pénzt,na meg az öt év garancia is vonzó amit a wd ad a blackra,szemben a toshibával amire csak 1-2 év gari.van.Valakinek tapasztalat?

2014. febr. 6. 12:53
 1/7 BM-Striker ***** válasza:

Inkébb vegyél Seagate SSHDD-t, az még gyorsabb, mint a Black.


[link]

2014. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem szimpi ez a vegyes házasság,vagy ssd vagy hdd.
2014. febr. 6. 16:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Megéri akkor a wd black a felárat vagy nem?
2014. febr. 6. 17:47
 4/7 BM-Striker ***** válasza:
Az SSHDD igen, a Black nem.
2014. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez mindig attól függ mire akarod használni. A Blackek nem rossz vinyók. Azt kell eldöntened, hogy a célodnak ez a megfelelő, vagy nem?
2014. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BM-Striker ***** válasza:

Rendszernek jobb az SSHDD.


Black akkor jó ha pl sok nagymérteű fájlt haszunálsz kb hasonló rendszerességgel, pl videóvágásnál a projektfájlok.

2014. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
38%
Legegyszerübb megoldás,ha adsz rá egy kis plusz pénzt:1 TB Seagate Barracuda 7200rpm 64mb és egy 60 (vagy több) GB SSD föltelepítve rá a windowsot meg a programokat.Remélem segítettem.
2014. febr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!