Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen lehetséges?

OneHitGoHome kérdése:

Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha van egy számítógép,egy másik gépben rendesen működött a HDD és rajta volt a Win7 oprendszer,akkor van a számítógép minden helyesen lett bekötve,1x azt írta hogy nem található winchester a gépben,aztán azt hogy van benne csak ne mtudja betölteni a windows file-kat,és aztán kért javtást csak nem volt miről kijavítani,ha újratelepítem akkor megjavul minden?

2014. febr. 6. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval.... Egy gépből kiszedtél egy hdd-t és egy másik gépbe raktad?


Azért nem tudja betölteni Az operációs rendszert mert amikor telepited az op. Rendszert akkor valamely adat rögzül az alaplapba is.


Ha újra rakod abba a géppe a rendszert akkor működni fog. Persze formázni kell előtte.

2014. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2014. febr. 6. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.


Szivesen. ;)

2014. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

win 8 ban már nincs ilyen... :D

Azt próbáld meg, hogy elindíttod a windows 7-et csökkentett módban az elején F8...

Csökkentett módban töröld ki szépen egyesével az eszközkezelőben az összes drivert (mindet).

Előtte csinálj egy új felhasználót.

Aztán újraindítod és az új felhasználóval belépsz és törlöd a régit.

90% ban működni szokott

2014. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D hát akkor már inkább újratelepítem:D köszi szépen amúgy akkor lehet hogy win8at rakok rá:D
2014. febr. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!