Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van jó ár/érték arányú GeForce...

Van jó ár/érték arányú GeForce videokártya?

Figyelt kérdés

Követelmény: csak GeForce-os lehet

Épp felújítanám a gépemet, és valami jobb videokártyát muszáj beszereznem, 30-40k.t dzánnék rá. Ennyiért egyáltalán megéri?

Előre is köszönöm! :)



2014. febr. 7. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pont ez az árkategória, ahol az AMD-nek jobb kártyái vannak. Szerintem vagy gyűjts még egy picit, vagy vegyél AMD-t.
2014. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amúgy hozzátenném! Van jó ár/értékű GeForce kártya pl.: GTX770, de az ugye messze nem ez az árkategória. :D
2014. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi! :) ... :( akkor még gyűjtök rá...

Ebben az árkategóriában mely kártyák a legjobbak, mindentől függetlenül. A GeForce melyik árkategóriában remekel?

2014. febr. 7. 20:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért GeForce? Nem értem az ilyen embereket, nem tök mindegy? Nekem az a fontos, hogy ugyanannyi pénzért melyik gyártó kínál nagyobb teljesítményt.
2014. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
felső és néha alsó... bár sztem most felsőbe is jobb ár éték arányú az amd
2014. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
középen meg szinte mindg az amd
2014. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megjegyzés: Nem te válaszolgatsz a másik, processzoros kérdésemre is? Ha igen, akkor dupla pacsi! :)
2014. febr. 7. 21:07
 8/16 anonim ***** válasza:

Geforce melyik árkategóriában remekel?


Egyikben se nagyjából. A 770 az ami viszonylag elfogadható ár érték arányú 85-90 körül, de akkor meg már inkább egy r9 280x.


Az AMD a Mantle-val meg egy időre valószínűleg istenesen el fogja vágni az Nvidia torkát, max az fog vennu Nvidiát, aki CAD-ezik, vagy valamire kell neki a CUDA.

2014. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
de én valaszolgatok...:) am elöttem szóló szépen leírt mindent most...
2014. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem. Nem tudtam. Akkor, ezek szerint Hagyjuk aznVIDIAt.AMD... 35k környékén van valami használható?
2014. febr. 7. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!