Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez hasonló videókártyákat...

Ehhez hasonló videókártyákat tudtok?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a jelenlegi videókártyámat. Én egy Nvidia GeForce 8800 GT-re gondoltam. Erről mi a véleményetek? Esetleg tudtok hasonló teljesítményű videókártyákat mondani nagyjából ebben az árkategóriában?

2014. febr. 8. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

5-6 ezeres kategória de azt ugye tuod h már nem sok mindent tudsz vele kezdeni... végülis nekem mind1 de HD 4850 is kb ennyiért mennek és nagyaságrendekkel jobb.

ami mais használható vga és naon olcsó a HD 5770 12-13k ft

2014. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

5-6 ezres? Biztos? Én egyenlőre csak interneten nézegettem a videókártyákat és ezt a típust 25-30 ezer ft-ért írták újonnan. A jelenlegi videókártyám az 5-6 ezres kategória. (elavult mára már sajnos :/)

Ezek szerint túl van árazva amit néztem, én sajnos nem értek ehhez olyan jól. Max. 30.000 Ft-ért lehet olyan videókártyát kapni ami azért nem olyan elavult és el lehet boldogan vele lenni? :) (Az alaplap kártya csatlakozójára nem emlékszem pontosan, hogy írják de valami olyan rémlik, hogy pci-e. Csak azért mert mára lehet, hogy ez is elavult már.. :/)

2014. febr. 9. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!