Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapom 62%-os netezés...

Az alaplapom 62%-os netezés közben, és 10 perce furcsa zaj jött a gépházból, újraindult a egy kék háttér jelent meg rajta fehér írással, és betöltött a windows ?

Figyelt kérdés

Ez a kondenzátorok elromlását jelenti?

Kezdjek aggódni?

Mit tegyek?


2014. febr. 8. 21:55
 1/9 A kérdező kommentje:
újra indult a gép.
2014. febr. 8. 21:55
 2/9 sün18 ***** válasza:
alaplapod? :)
2014. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
*AlapLap: ASUS TeK Computer INC. Modell: P5QPl-AM.
2014. febr. 8. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Kékhalálnak híják :)

Sajnos kismillió hiba okozhat kékhalált.

ez a hiba annyit tesz hogy összeomlik a rendszer.

az ég világon szinte bármi okozhatja vírustól a hardverhibáig. és nem is egyszerű kideríteni a hiba forrását javaslom bízd szakemberre.

2014. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
esetleg a processzor használatod . esetleg még 62 fokos alaplapnak tudom be valamelyik kettő közül . alaplap %-os használat nincs ! csak is hő fok van !
2014. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azt olvastam, hogy ha a kondi fel hólyagosodik akkor váratlan újra indulások és kék halálok történnek, és hogy amíg ez nincs addig ne aggódjak.
2014. febr. 8. 22:34
 7/9 A kérdező kommentje:
ó tényleg elírtam 62C-fokos az alaplapom.
2014. febr. 8. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
A kondikra rátérve könnyen okozhat kékhalált egy púpos vagy kiszáradt kondi mert ez teljesen földobja a gép egyenletes áramellátását. könnyen lehet hogy nem jut át rajta elég feszültség így némelyik hardver nem kap elég kakaót
2014. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező. Szerintem már január 14. én is Te voltál az aki kifejtetted az aggodalmadat a lap miatt.

Nos akkor azt írtad, hogy több mint fél éve nem volt kiporolva a géped.

Ha azóta sem tetted meg, akkor csak sajnálni tudlak.

Ha nem Te voltál az a jó ember, akkor visszaszívom.

Mármint a válaszomat :)

2014. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!