Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplap illetve proci...

Melyik alaplap illetve proci a jobb az FM1 FM2 vagy AM3+?

Figyelt kérdés
Egy gammer gép összerakás elött állok de nem tudom prociból és alaplapból melyiket válasszam proceszora olyan 6 magosra gondóltam egy Corsair Hydro H55 vízhűtéssel!8 GB rammal tápegységet sem tudom mekkora lenne jó 550w esetleg 600W és a videókari egy Gigabyte GF GTX760 OC 4GB 256bit DDR5 PCI-E GV-N760OC-4GD lenne mind ez egy Thermaltake Commander MS-I Black házba építve!Szerintetek milyen lenne illetve milyen alkatrészeket ajánlotok? Gépház,Alaplap,Proci,Hűtés,Ram,Táp, max 100 ezerig.
2014. febr. 9. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
FM2+-os alaplapba a jövő, abba addig jó az fm2-es proci is
2014. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fene sem lát a jövőbe.

FM1 már a múlté

Azt mondják az AM3+ haldoklik

Az FM2+ pedig egészen új foglalat, de úgy hallottam ,hogy csak APU-kat fognak gyártani FM2+ csatlakozófelülettel.


Szerintem FM3 vagy FM3+ lesz a következő foglalattípus, és olyan érzésem van nem is kell sokat várni rá....

2014. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Bár tudom, ezért piros kéz hegyeket fogok kapni. De én most egyik AMD foglalatot sem tartom jó ötletnek Gamer konfighoz. Most ha megveszel egy olcsó AMD procit drága 20 ezres vízhűtéssel, és felhúzod egy Intel Core i5 szintjére annak mi értelme lesz? Annál okosabb, ha megveszel egy i5 -öt gyári hűtéssel. És még az OC -vel sem kell akkor kínlódnod, mert alap órajellel is ugyan ezen a szinten lesz.
2014. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!