Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan problémám van hogy...

Olyan problémám van hogy elvittem szervizbe a nyomtatóm Canon ip 4200 nem tudtak vele mit kezdeni, egyáltalán nem tud színeset nyomtatni, és a színes dolgokat és képeket csíkosan nyomtatja, mi lehet a baja? Azt mondták nincs beszáradva

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a szép, amikor a szervíz nem tudja mi a baja, és GYK-ra kell jönni. :DDD


> "egyáltalán nem tud színeset nyomtatni, és a színes

dolgokat és képeket csíkosan nyomtatja"


Hmmm... most egyáltalán nem tud színeset nyomtatni, vagy csíkosan nyomtatja a színes dolgokat?


A csíkos nyomtatásra én patrontisztítást, fejtisztítást, patronigazítást próbálnék ki.


Az "egyáltalán nem nyomtat színeset" esetre pedig kipróbálnék új gyári színes patront. Ha akkor sem nyomtat, akkor a fejjel lesz a gond - javítás vagy csere.

2014. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vadi új szett patronokat vettem bele, összekeveri inkább így fogalmazok, pl most próbáltam piros helyett sárgát nyomtatott kék helyett pirosat és tejlesen mázgás az egész és csíkoz is egy önéletrajzot nem tudok nyomtatni mert ugye azon van kép egyedül a szövegrész ami jó
2014. febr. 12. 19:45
 3/5 A kérdező kommentje:
de egyszer gondol egyet és minden szín ami van tök sötéten nyomtatja (nem nyomtat színest)
2014. febr. 12. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Uhh, szóval össze-vissza. Akkor szerintem a fejjel lesz gond.

És a szervíz nem csinált semmit? Röhej. Megpróbálhatnád egy másik szervízben esetleg. Vagy végső soron hát új printer.

2014. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
arra nem lenne pénzem, próbálgatom forróvízben még áztatni, utána elviszem akkor máshova is, köszönöm a válaszokat
2014. febr. 13. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!