Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az android vagy a WindowsPhone...

Az android vagy a WindowsPhone‬ a jobb?

Figyelt kérdés
Meg a WindowsPhone‬on tudom használni az androidos cuccokat vagy az androidon a WindowsPhone‬ cuccokat ??
2014. febr. 12. 18:22
 1/5 pegazus900 válasza:

Én azt mondom hogy az android.

Az a régebbi és több program van már rá.

WindowsPhonenal sincs bajom, de egyszer elég volt belőle hozzá szoktam már az androidhoz.

2014. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez felhasználástól függ. Androidra több minden van, lehet rá játékokat warezolni, úgy mint pc-re. Egy külön platformmá nőtte ki magát az okoskészülékek oprendszerei közt. A wp visszafogottab, kevesebb cucc van rá, az egyszerűbb (temple run 2, angry birds) játékokat természetesen átportolták, de nem valószínű, hogy lesz valaha is need for speed vagy gta windows phone-ra. Ha elsősorban netre, munkára kéne, nem pedig játékra, akkor a wp se rossz választás. Én android párti vagyok, azért mert eddig csak azt használtam és nagyon megszerettem. A kérdésedre a válasz, hogy tudod-e használni a droidos cuccokat wp-n és fordítva, nem. Nem tudod. Csak ha azt programot a készítők kiadták a másik oprendszerre is.
2014. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. febr. 12. 18:47
 4/5 bamboochatheone ***** válasza:
2014. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fajta készülékem volt már. A Windows Phone-on egyszerűen nem tudtam kiigazodni, hajlamos volt fagyásra, ráadásul igen sokszor a vissza gombnál nem bezárta a programot, hanem csak kicsibe csukta le, ezáltal egy idő után olyan szinten terhelt lett a RAM, hogy mindig újra kellett indítani. Az androidot ugyan könnyebb fertőzni vírussal, de ugyanakkor felhasználóbarátabb, könnyebben kezelhető, egyszerűbb, jobban testreszabható :-)
2014. febr. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!