Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le gép film közben?

Jani0126 kérdése:

Miért fagy le gép film közben?

Figyelt kérdés

cooler master 460 táp és ház

x4 645 amd proci

4g kingmax ram

7750 vga 1g ddr5

asus m4n68tmle2 alaplap

hdd 1T baracuda

lg 107cm tv

a probléma az,hogy filmnézés közben és csak ugy böngészés közben is lekapcsol a pc.Ilyenkor különböző képen kapcsol le.

1. Se kép se hang minden előjel nélkül és csak hangos búgás hallatszik de lejjeebb veszem a tv-t akkor a búgás is halkul.

2.A kép elmegy és csak hang van pár másodpercik aztán az sem.

3.kép elmegy és a hang be akad pár másodpercet ismétel.

Mindeggyik esetben csak úgy lehet ujrainditani ha folyamatosan nyomom a kikapcsolót és utána ujra bekapcsolom.Változó időszakonként csinálja van amikor 1hétig semmi van amikor 1nap 3x.

Eddig csináltam ujra telepitést win7,8

táp csere.

vga csere.

teszteltem a hddt 100%,aida64 stabilitás teszt kb 6-7órán keresztül töbször is és olyankor nem kapcsolt le.

Várom az ötleteket előre is köszi.



2014. febr. 12. 20:01
 1/6 CspCsj ***** válasza:

Vezérlőpult >> Rendszer és biztonság >> Felügyeleti eszközök >> Eseménynaplóba ilyenkor kerül az adott időpontra valamilyen hibabejegyzés?


Filmnézés: próbáltál másik videolejátszó programot? Vagy neten keresztül nézed a böngészőben a filmet?

Böngészés: másik böngészővel is csinálja?

2014. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

próbáltam több lejáttszót és több böngészőt.

az esemény naplóban annyira nem tudok tájékozódni de megpróbálom.

Kritikus:kernel-pow

( A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.)


Kritikus:driverfraneworks-usermode 10110 felhasználóimódu illesztőprogram

(A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Hiba történt legalább egy felhasználói módú illesztőprogrammal, ezért a rendszer leállította a gazdafolyamatot. Ez átmenetileg megakadályozhatja az eszközök elérését.)

És még ezen kívül sok hibákat ki ír de már nem tudom pontosan mikor csinálta tegnap a hibát és ma még nem csinált.Talán az energia ellátásos dolog a legvalószinübb csak,hogy tápot már cseréltem.

2014. febr. 13. 13:14
 3/6 Kri76 válasza:
Nekem is hasonló volt, ha ment a BSPlayer, vagy Youtube-ot néztem, elkezdett berregni, majd elment a képernyő, ki kellett kapcsolni a gépet. Kezdetben a videokártyára gyanakodtunk, az illesztőprogramja frissítése egy hétre megoldotta a problémát, aztán újból kezdődött... Én nem cserélgettem tápot, se videokártyát, ismerősöm azt mondta, hogy ha régi a gép (csak 2 v. 3 éves volt), már ritkán lehet megállapítani, h mi okozza a gondot. Az egész gépet lecseréltem.
2014. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem szeretném lecserélni.

neked milyen configod volt?emlékszel még nagyjábol rá?

2014. febr. 13. 13:56
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Próbáltál win7/8-at is, meg több programot ezért szerintem kisebb a szoftveres hiba valószínűsége, inkább hardveres lehet, vagy kompatibilitási gond.

Bár nem írtad, de ha tuningolva van a gép azt vedd vissza (gyári BIOS beállítások visszaállítása)


Hasznos lehet: azóta jelentkezik a probléma mióta megvan a gép vagy később jött elő? Újonnan vagy használtan vetted?

2014. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a biost már vissza állitottam és frisitettem is.

Amikor megvettem(kb.2év) nem volt semmi.Egy fél év mulva csinált olyat,hogy pilanatokra elment a kép ezt akkor csinálta amikor pl.villanyt kapcsoltam a fürdőben de átnéztem a vezetékeket és nem találtam semmit próbáltam más konektorbol is akkor is csinálta.Vissza küldtem akkor még garanciásan bemérték a tápot és cseréltek vgat vissza küldték de akkor is csinálta.Utána eszembe jutott mi lenne,ha ki cserélném a hdmi kabelt és ezzel meg lett a megoldás.Ez a tipusu hiba megszünt és kb 1 évig probléma mentes volt,aztán jelenkezett a jelenlegi hiba.aztán magától abba maradt de utána megint vissza jött.Cseréltem kábelt,szétszedtem teljesen kivéve a proci hűtőt mert nics pasztám de a tesztek alapján az tökéletes,és most passz.

Talán még az alapra tudnák gondolni mert csinál furcsa dolgokat pl.:vezetéknélküli egér és billentyüzet,ha hátulra van bedugva az usb-be nem jól müködnek nem mozog rendesen a kurzor és a billentyüzet egyszer ír egyszer nem,első usb-ben tökéletes.De feleslegesen nem akarok venni másikat.

2014. febr. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!