Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez most komoly? Laptop többi...

Ez most komoly? Laptop többi lent!

Figyelt kérdés
vettem egy laptopot p4 1.7ghz 1 giga ram valami integrált videó kártya dell inspiron 1300 és szaggat rajta a youtube jó ezt megértem, de amit letöktök film is szaggat meg recseg a hang mi lehet az oka?? ennyire nem bíjra a gép vagy mi? ez hihetetlen 300mb barátok közt részt próbáltam futtatni az is akad mint a nyavaja vagy 3 film lejátszóval próbáltam egyik se volt jó aki tud valamit kér.em segí.tsen köszönö.m!

2014. febr. 13. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen gyenge.
2014. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen gyenge laptopot 2014-ben nem szabad venni. 1 Gb RAM ma semmire sem elég. XP van rajt?
2014. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez ilyen gyenge ezzel nem tudsz mit kezdeni. Mai internethasználatra se alkalmas az ilyen gép.
2014. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

XP- van rajta ezt a pali nem írta bele a hirdetésbe..

[link]

jól átvert :(


de nem értem asztali gépen kb 2ével ezelött celeron 1500mhz-s 768mb ram meg fos integrált videó kártya és ment rajta a film laptopon miért nem megy ilyen jól? vagy ezellen nem lehetne javítani? épp hogy csak meg akad de idegesítő nagyon de nagyon

2014. febr. 13. 18:33
 5/9 halalfalo ***** válasza:
100%

XP- van rajta ezt a pali nem írta bele a hirdetésbe..

[link]

jól átvert :(


Szerintem azért nem írta bele, mert teljesen evidens, hogy XP van rajta, mivel az újabb rendszerekkel nem menne a gép. Amúgy a képen is látszik, hogy XP.

2014. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tengor ***** válasza:
Tegyél rá linuxot! Egy kisebb kiadás (Linux mint XFCE) vígan elfut rajta, megkockáztatom, hogy szaggatni sem fog a videó.
2014. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Őőő miért is vert át? Olyan operációs rendszert telepítesz rá, amilyet akarsz.. ne húzd már le, körültekintőnek kell lenni vásárlás előtt, ha meg nem értesz hozzá akkor egy barátot megkérni, hogy segítsen.
2014. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt ugyanilyen gépem, és azt kell mondjam, ha nem túl magas felbontásúak a videók, akkor könnyedén vinnie kell. Egyébként nem pentium 4 processzor van benne, hanem Pentium M, legalábbis nekem az volt benne, ami lekörözi a 2,8 Ghz-es asztali Pentium 4 Northwoodot (olyanom is volt, benchmarkkal is mértem, meg gyakorlatban is).


Szóval normálisan mennie kell a videóknak, nyilván nem a full hd, a 720p határeset, youtube valószínű azt már nem, de smplayer egy 720p-s filmet visz, 360p-s videót meg én néztem vele youtube-on és nem szaggatott.


Szóval szerintem telepítsd újra, és szedd le a megfelelő drivereket, és akkor menni fog a videó. De az is lehet, hogy full hd filmekkel próbálkozol, és az a baj.


Egyébként én dobtam rá Windows 7-et is (nekem 1,5 giga ramom volt), aero nem ment, és a hangkártyához nehéz volt működő driver-t szereznem.

2014. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nem nem azért baszott át mert windows xp van rajta, hanem nem szólt hogy iylen a hang mikor itt volt nem recsegett amikor elment akkor kezdett el recsegni..
2014. febr. 14. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!