Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A virtuális meghajtóból be...

A virtuális meghajtóból be lehetne bootolni a winchestert telepítésre?

Figyelt kérdés

Alaplap: P5G41t-m lx. Aminek 1 IDE Slot-ja van. Van egy bad sector-os winchester-em (Komplikált működése: Windows intéző működése leállt. Appcrash-Explorer.exe és msiexec.exe probléma. A valódi probléma az msi.dll), és egy másik, egy kevert rendszerű. (Kétszer lett volna rátelepítve a windows 7 ultimate. És összekeveredett rajta.) (File:\Boot\BCD és nem boot-olható).


A DVD írót ki, a kevert rendszerű winyót összekötni, ez működik, már próbáltam. Ott a kevert winyót leformáznám. És vissza a dvd írót.


Most az lenne, hogy a power ISO-val csináltam egy virtuális meghajtót, amibe tenném a telepítő dvd-t. (Pendrive-m nincs).

És a Bios-ban látná e ezt a virtuális meghajtót, ahonnan be boot-olnám?


A bad sectotos winyó működik, csak ez a két Appcrash-es galiba van benne, de lehet rajta netezni, filmet nézni, játszani. Csak mondjuk egy két msi programot nem enged telepíteni. Csak ez idegesít, hogy állandóan itt a windows intéző leállás-ujraindítás ablak,


és persze a tálca is le van fagyva.



2014. febr. 13. 21:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Új winchester-t nem veszek, még most vettem 2 hete. Legalább 300 ezret költöttem már winchesterre össze-vissza.


A kevert rendszerűt akarnám megcsinálni.

2014. febr. 13. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Húhh..nemértem teljesen mit írtál így este már de boot-olásnál még nem indul el a virtuális meghajtód. Csak windows indulása után. De csak van vmi ismerősödnek pendrive-ja akitől kölcsön lehetne kérni. Ha nincs akkor meg 2000-ért hozzádvágnak egyet.


Am meg ha 2 hetes és szektorhibás akkor miért nem cserélteted?

2014. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Használt, bolti, kb: 3 nap garancia volt rajta.


Nem értem, hogy minden modernizálódik, a winchesterek meg olyanok, mint a papír.

2014. febr. 13. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a gond a vinyóval??? Üres vinyóról még is hogy bootoljon? Lemezről vagy pendrive-ról sem tudsz bootolni ha nincs rajta semmi vagy egy bootszektor. Akkor miért pont a vinyónál zavar??
2014. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!