Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom a RAID vezérlőt a...

IrenThx kérdése:

Nem tudom a RAID vezérlőt a gépembe aktiválni, Kell szükség van ere egyáltalán? Fogalmam sincs mit működtet. Az eszköz nincs megfelelően konfigurálva " Próbáltam az eredeti alaplapi CD- -ről semmi .

Figyelt kérdés

#ASUS-M748.
2014. febr. 14. 09:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Az internet felajánlott javítási lehetőséget !34$ fejében! Rendszer felismeri ,s kéri a illesztőprogram keresését .

, , , Amit nem találok hozzá sehol .Kérem ha valaki ezen problémámon tudna segíteni ellőre is köszönöm .

2014. febr. 14. 09:56
 2/3 A kérdező kommentje:

Asus Nvidia nforce4 series supportCDrev159.05 M748 .

Ennyi van az alaplapi CD jén amiről nem tölti be.

2014. febr. 14. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy használod a raid-et (mivel azt sem tudod mi az)

Ezért azt javaslom hogy a bios-ban kapcsold vagy kapcsoltasd ki.

(SATA configuration- raid beállításokban)


Azért írja hogy nincs megfelelően konfigurálva, mivel mint eszköz engedélyezve van a bios-ban, de nem lett a raid menüben beállítva, ezért nem működik, és erre írja hogy nem jó.


A részletekbe nem mennék be hogy mire való, ha kiváncsi vagy keress rá gugliban.


Üdv.

2014. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!