Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség, baj van a videokárty...

Segítség, baj van a videokártyámmal. Hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
A HP G62-A10EH laptopomra felraktam jogtiszta Windows 8.1-et, minden rendben volt. Felraktam rá az egyik videokártya illesztőprogramját (AMD Mobility Radeon HD 5470), egy ideig működött, de utána már nem, fekete képernyőt volt hajlandó mutatni. Szerencsére van benne két videokártya, és be volt állítva, hogy a hálózati kábel kihúzásánál álljon át a másikra, és így gyors leállítottam azt, hogy a visszadugásnál már ne használja az AMD-t. Mit csináljak?

2014. febr. 15. 12:19
 1/8 Tengor ***** válasza:

Csökkentett módban indítsd el (már ha a win8-ban van olyan) és szedd le a hibás (?) drivert!

Ami kábelre gondolsz az tápkábel. Informatikában a hálózati kábel az az internet kábel.

2014. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, bocsi, most nagyon izgulok, és összekevertem :S ha leszedtem a rossz drivert, akkor mit csináljak utána?
2014. febr. 15. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor utána szedj le egy jó drivert. ( lehetőleg a gyártó honlapjáról)
2014. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szekerczés Roland válasza:
Az AMD-t válaszd le az alaplapról, ha nem vagy biztos a dolgodban akkor kérly meg valakit hogy válassza le, nálunk az ijen dolgokat ingyen csinálják, asztan rakd el a kártyát vagy csinálj vele amit akarsz ;)
2014. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szekerczés Roland válasza:
Ohh bocs aszthittem asztalid van de ha ez egy olyan kártya ami "bele lett rakva" akk lehet hogy le lehet választani
2014. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt a HP honlapjáról szedtem le. Most nem vagyok biztos benne, hogy melyiket kéne. Ez itt jó? [link]
2014. febr. 15. 12:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a két kártya gyárilag volt benne
2014. febr. 15. 12:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült letörölnöm, de ami a gyártó honlapján van, az nem ismeri fel, hogy lenne videokártya...
2014. febr. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!