Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történhetett a pendrive-ommal?

Mi történhetett a pendrive-ommal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem is értem, hogy most mi van, mert a gép kiírja, hogy felismeri az eszközt, de a meghajtók között nem jelenik meg a számítógép-kezelőben, pedig Windows 7-en nem enged változtatást és még azt írja itt, hogy a pendrive-on nincs semmi, pedig vannak rajta anyagok, meg azt, hogy a kapacitása 0 MB. Másik gépen is próbálkoztam ott pedig behozta a meghajtók között, de amikor rákattintok akkor bezzeg azt írta, hogy helyezzen be lemezt a meghajtóba, pedig biztos, hogy jóra mentem rá, mert pont akkor jelent meg amikor bedugtam a gépbe meg a számítógép-kezelő is azt írta ki :/.

Egyetlenegy dologra tudok gondolni csak: egy barátnőmnek épp most adtam oda a pendrive-ot, hogy tegyen rá nekem valamit és mire visszakaptam ez fogadott. Szerintetek lehet, hogy kapott egy vírust a barátnőm gépe ami tönkretette a pendrive-ot?



2014. febr. 15. 14:54
 1/2 Tengor ***** válasza:
Valószínűleg tönkrement. Előfordul sajnos.
2014. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
próbáld bedugni másik usb bevezető lyukba vagy töröld le a driver és telepisd ujra
2015. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!