Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma a számítóg...

Dervar26 kérdése:

Mi lehet a probléma a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

Szóval van egy gépem:

alaplap: p5pl2e (asus)

proci: intel pentium 4 (3GHz)

ram: 2GB

Vidikari: Ati 5450hd (1Gb, 64bit)

stb stb...

na szóval egyik nap indítanám a gépet, be is indul, DE

nincs kép a monitoron... bekapcsol (érzékeli) de azt írja hogy nincs csatlakoztatva.

Próbáltuk másik vidikarival,monitorral, kábellel, megtisztitgatni, megmozgatni benne a dolgokat(hátha érintkezési hiba) szóval amit tudtunk mindent kipróbáltunk, de semmit sem változott... a gép felpörög, táp, merevlemez, amik kellenek működnek csupán kép nincsen.



2014. febr. 16. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:

nincs csatlakoztatva. ezt a monitor írja ki

mindig megkérdem hogy az a bizonyos csip.csip az hallatszik e?


vagy amikor működött a gép volt e rajta?

2014. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, akkor a memória volt a ludas. (szerelgettem a gépem és nem raktam vissza rendesen a slotba a ramot)
2014. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a csip csip nincsen mert nincs benne az a kis hangszórócska vki kivette még ezelőtt... egyébként próbáltam a ramokkal játszani de nem jött össze
2014. febr. 16. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
probálj rárakni egy kis hangszórócskát sokat segítene
2014. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ne menj messzire lehet hogy találok egyet
2014. febr. 16. 14:20
 6/10 A kérdező kommentje:
találtam kérdés hova kell bedugni :S
2014. febr. 16. 14:23
 7/10 A kérdező kommentje:
1hosszú 3 rövid csipogást hallani
2014. febr. 16. 14:24
 8/10 anonim válasza:
Nálunk is volt hasonló probléma, a processzorhűtő rögzítése elég rosszul lett kitalálva, és behelyezéskor megsérült a processzor (pentium4), ugyanúgy beindult, hdd is, a monitor pedig kapcsolathibát jelzett, szereld ki a processzort és nézd meg
2014. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vedd ki a ramokat és úgy is probáld ki ha ugyan az a hangjel akkor lehet hogy az egyik ram kuka
2014. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg egyszerűen olyan szar a monitorom h nem jeleníti meg se a biost se a boot képernyőt csak mikor már elindult a win az "Üdvözöljük!" feliratot, és hát egyszer áramszünet után csinálta nekem ezt a gép , kiderült h csak a win inditásnál kiirta , h "windows hiba miatt nem tudott elindulni, elindítja csökkentet módban?" és én ezt nem láthattam a monitor miatt:S Persze ez csak egy ötlet! Volt még egy celeron 1.8ghz-es gépem is , az is inditásnál csipogott , aztán leállt. Próbáld meg egy másik monitorral, de ez mondom csak lehet h nálam van:S
2014. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!