Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudok letölteni drivert...

Zotyaking kérdése:

Honnan tudok letölteni drivert Sapphire hd4650 1gb ddr2 agp videokari-hoz? Rendszer XP SP3! Szedtem le 1-et de azt írta mikor telepítettem nem ment át a teszten azaz nem kompatibilis. Megy a kártya fel ismerte minden. És most a max felbontás 1440x900

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A hivatalos amd weboldaláról szedted le?
2014. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 coopper ***** válasza:

Szia.


A felbontás nem csak a videó kártyától függ, hanem monitortól is (mennyit tud a monitorod ?)


A másik a gyártó honlapjáról tudsz drivert letölteni, ha nem akkor marad a manualis driverkeresés hardverazonositó alapján : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

üdv.

2014. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Igen az AMD oldal-ról szedtem le!


A Monitorom sokat tud 19" ASUS, volt egy ATI x1950pro 512-es kártyám és azon jó volt a felbontás!

2014. febr. 18. 10:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Az eszközkezelőben nekem nincs semmi gond csak annyi hogy ott úgy ismeri fel hogy hd4600.
2014. febr. 18. 10:24
 5/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor nézd meg az eszközkezelőben a videókártyád hardverazonositóját és az alapján keress Drivert a leirtak alapján. (illetve megpróbálhatod az Illesztőprogram fülön az Illesztőprogram frissitése gobot is)


Sok sikert.

Üdv.

2014. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Melyik a hardver azonosító?
2014. febr. 18. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csináld meg csak a videokártyánál. És szerintem cooper is erre gondolt: [link]


(és ha a saját gépeden is a videó kártyádnál kiválasztottad ezt az eszköz kezelőben, akkor kattints a illesztőprogram frissítésére)

2014. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!