Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom telepiteni a videoká...

Nem tudom telepiteni a videokártyám a laptopba miért?

Figyelt kérdés
Most vettem egy dell inspiron 15r 5537 es laptopot, win 7 et tettem rám, mert Ubuntut adtak hozzá.Nem vagyok kezdő gépek terén de most nem tudom mi az isten van vele.A dell oldalán már leszedtem minden vga-val és driverrel kapcsolatosas, ám a vga telepités után annyit ir hogy a rendszer leállította , mert probléma volt vele. Letöröltem a drivert ,ujra is inditottam, feltettem egy másikat ,de akkor is ez van.Ötletek?
2014. febr. 18. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ati oldalárol is probáltál drivert leszedni ?
2014. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen próbáltam,söt több helyről is,a végeredmény az hogy ugyan az catalyst verzió számot tölti le.Driver genius és társaival nem is próbálkozom, mert abbol sem lesz semmi,csak letölti még egyszer ami már megvan...
2014. febr. 18. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
nézd meg aida 64 el hogy mit ír a vga kártyára
2014. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

itt egy kép, te biztos többet látsz rajta mint én :D

de egyet nem értek, miért 7850es nek irja mikor 8850 nek kéne lennie..

[link]

remélem müködik a link.

2014. febr. 18. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:

HD 8670M 2GB GDDR5n google ezt dobta nekem probáld meg ezt a drivert


vagy amit jelől az aida64

2014. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
majd megnézem azt is, de a 4400as driverrel megy..... vicces
2014. febr. 18. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Picit furcsa
2014. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen eléggé...Nem sűrűn találkozok ilyennel.

És nem csak nálam van ilyen probléma, ezt is egy angol forumról tudtam meg.. 200e ért ezt adják.... csini.

2014. febr. 19. 09:14
 9/9 A kérdező kommentje:
ime a megoldás.Az ujabb laptopokban mint az intel processzorosok is, integrált vga val rendelkeznek ami a cpu ban van.. de van egy másik is ami az én esetemben amd hd 8850.szóval elsönek a processzorban lévő vga-t kell telepíteni , majd arra rá kell telepiteni a 8850 drivert..... borzasztó megoldás.
2014. márc. 1. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!