Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépházat ajánlotok...

Milyen gépházat ajánlotok viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés

FX 6300-as CPU van a gépemben, ami elég hangos. Szeretnék venni egy hűtőt hozzá, de a gépházam még az előző összeállításból maradt.. ideje lenne azt is cserélnem. (VGA-m is zajos, ha játszom, az egyébként halk)


Olyan gépház kellene, ami halk, elnyomja a zajokat (esetleg zajszűrős), de nem túl drága.


Konfigom:

CPU: FX 6300 (még gyári hűtővel)

VGA: HD 7790

Alaplap: Asrock 970pro3

+táp+ram... stb.

2db 3,5-ös HDD (bár nem árt, ha bele fér még 1-2, esetleg kisebb/nagyobb méretű is) + 1db DVD író.


USB 3.0-ának örülnék, de nem feltétel. Méretre átlagos, nem kell túl nagy.



#halk #gépház #számítógépház #zajszűrt #zajszűrős gépház
2014. febr. 18. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk Cooler Master Silenci GX450 táppal.23k körül mozog,zajszigetelt és minőségi táp van benne.
2014. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy olyan házat vegyél amit az előrő írt, mert megsülnek benne a cuccaid. Anit írtam priviben (Sharkoon VS3-V) olcsó és jó. (nekem is olyan van)
2014. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, táp nem kell. Bár nem a legmárkásabb a tápom, nem is a leggagyibb kínai. Jól működik, nem hangos, nem romlott el sem megterheléstől, sem áramszünettől.
2014. febr. 18. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
VS3 helyett akkor inkább már Vaya vagy Vaya II....
2014. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mondtam azt mert nagyobb.
2014. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2.

Erre gondoltál?

[link]

Árban tényleg olcsó. Viszont zaj szűrést nem írt. (persze ettől még lehet tényleg halk)

Számomra a kinézet nem olyan fontos. Szóval bejön. :)

2014. febr. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!