Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lg monitor vélemény?

Lg monitor vélemény?

Figyelt kérdés
LG w53 szériás 20" monitor vélemények? jelenleg egy samsung 2043nw Monitorom van ezt szeretném lecserélne erre a tipusra de sok véleményt nem találtam róla :)
2014. febr. 19. 08:38
 1/8 gelazso ***** válasza:
és mit szólnál a panasonic-hoz? nekem az jött be a legjobban
2014. febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy konkrét monitort linkelj nekünk, vagy semmit, mert minden szériában akad átlagos minőségű, meg kiváló is. Nem írnak rosszat w53-akról, de ha már 20" körüli kell, és LG, akkor ezt ajánlanám:

[link]

Van róla teszt, olvashatod azt is, de ez egy jó kis monitor.

Samsungban sem csalódtam, most az van, Benq is vállalható, de a Dellt istenítik leginkább, nem is hiába.


Panasonicról pont nem tudnék nyilatkozni.

2014. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsánat ez az [link] de nem tudok énse rola tőbbet :)
2014. febr. 19. 09:26
 4/8 anonim ***** válasza:

ha a hirdetésben nem merik megadni a pontos típus számát, ne foglalkozz vele!

...elképzelhető, hogy egy külföldről behozott, csomagolássérült készülékről van szó, (még az is elképzelhető, hogy hiába ÚJ?! /így a képen formáját nézve és a PC-hez csatlakoztatási lehetőséget is figyelembe véve egy 3-4 éves modellről lehet szó!! ...érvényes garancia nélkül... max 10-15 ezer HUF lehet a reális ára!

2014. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ohh... Használtat használtra cserélni, ne legyél már ennyire igénytelen, nyugodtan nézelődj az újak között. Ne pedig apródon... :S 1 év garancia igen, szerintem egytől egyig az összes gyártó 2 év garival ad monitort mindenhol. Ezt a terméket hagyd csak ott, ahol van.
2014. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
olcsolcdtv.hu hirdeti a termékeit.A hirdető elmmondása szerint külföldi termék de nem csomagolássérűlt és teljesen új,1 év garival,de mást nem mond!
2014. febr. 19. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:

egy vadi új 3 éves garanciával, 72 órás pixelgaranciával...

[link]

2014. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló linkjét látva:


Miről beszélünk, meg kell kérdeznem? :D De hozzátenném, azt írja, FullHD támogató, de felbontás csak 1600x900, hát még az is hülye volt, aki a termékleírást odafosta. Ráadásul 100%, hogy csak TN-es panel van benne, IPS alá én nem adnék. Attól függ mondjuk, neked mire kell.


Ne vásárolj tőle. iPon, PCX, iWay, Sigton Hungary, Extreme Digital megbízható webshopok, ebben a sorrendben, nyugodtan vásárolj tőlük.

2014. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!