Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha Haswell procit veszek...

Ha Haswell procit veszek amiben az integrált GPU elég erős, akkor már vehetek egy gyengébb VGA-t is akár vagy a 2 teljesítménye nem függ össze?

Figyelt kérdés

core i5-4570-es processzorral szemezek, rengeteg jót olvastam róla és nagyon megtetszett, és az integrált gpu is erősre sikeredett. Ha ilyen erős integrált GPU van a processzorban, akkor vehetek gyengébb (olcsóbb) VGA-t mert kiegészítik egymást és úgy is lehet olyan erős mint egy gyengébb integrált gpu + erős videókártya?

Vagy hogy működik a gpu és a vga közötti 'kapcsolat'?


Köszönöm a válaszokat! :) (Nem vagyok nagy hardver szakértő..)



2014. febr. 19. 17:59
 1/3 lindmayer ***** válasza:

csak akkor működik ez a kapcsolat az integrált gpu és a vga között, ha mind a kettő fel van erre készítve, és a használandó szofver is(játék)

gyakorlatban annyit tesz, hogy nem éri meg erre építeni: tehát vagy csak a integrált gpu-ra bízod magadat(ha nincs alaplap, akkor inkább amd-t javaslok), vagy veszel egy erős vga-t

2014. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ha már itt tartunk, az említett processzorhoz egy 30-35k körüli vga-t tudnátok ajánlani nekem? :)

2014. febr. 19. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Tessék. Vadonatúj Maxwell architektúrájú nVidia.


[link]

2014. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!