Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van nekem egy NVIDIA9800gtx...

Cobra83 kérdése:

Van nekem egy NVIDIA9800gtx video kártyám na most ezen van két táp bemenet. Mind a kettőt muszáj bedugnom a tápba? Mert most jelenleg egy van bedugva megy azzal is csak nem tudom hogy nem e tesz kárt a kártyába.

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy muszáj
2014. febr. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
muszáj, nem véletlenül van rajta 2 tápcsati.
2014. febr. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha egyel el indul akkor csak fele teljesítményt fog kb adni ga viszont olyan proci van mellete ami nem hajtja ki persze manapság már mindenkinek van legalább egy alsó kategóriás 4 magos procija de neked gondolom még 1 magos van azzal ne reménykedj :D
2014. febr. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as: 100%, hogy a kérdezőnek nem 1 magos CPU-ja van, akkoriban már bőven a Core 2 Duo-k, meg az Athlon x2-esek korát éltük ( 2009. ) :D
2014. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) egyébként egy amd athlon 64 x2 dual core 5200+ os proci van a gépembe és 2 giga ram. de veszek akkor mindenképp egy kábelt hozzá.
2014. febr. 20. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:
nem érdemes venned kábelt az a proci 40-50 % ban hajtja meg így is úgy is ugyan annyi fpsed lesz annak idején a gts 250 kártyámal én is így jártam bele raktam 1 dugot azzal is ment 2 dugo lett bele semmi teljesítmény többlet nem lett a kis amd procim kevés volt alá :D
2014. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!