Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy a VGA kimenet...

Miért nem megy a VGA kimenet a videókártyán?

Figyelt kérdés
Van egy régi HD5570-es 1GB-os vidikarim amin vmiért nem megy egyszerre a DVI és a VGA kimenet!! DVI működik kitűnően VGA monitorral egy sima átalakítóval...de a VGA kimenet nem akar menni...ha egyszerre 2 monitor van rajta (Win7 64-em van) észlelésnél felismeri a két monitort de jelet már nem küld ki hiába terjesztem ki az asztalt mind2 monitorra...illetve próbáltam csak a VGA kimenetet DVI nélkül...semmi...valakinek valami ötlet?!LEhet h a Win7 szenved vagy valahogy ügyesen nincs kifele jel a VGA kimeneten?! mert befele van ha felismeri hogy monitor van csatlakoztatva...
2014. febr. 22. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a "VGA" kimenetet gondolom D-Sub nak hívják valójában?
2014. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan :)) Csak VGA kimenetként volt írva vhol és így ez maradt hirtelen a fejembe!! Elnézést :))
2014. febr. 22. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Lehet újra kéne rakni a windowsot.

2.Lehet nincs fönt minden driver.

3. Az a monitor amit a D-Subra akarsz kötni biztos hogy műkodik?

4. Hibás a vidikari Dsub kimenete.


Amúgy nekem is HD5570-em van, de sosem próbáltam még 2 monitorral. Azt hiszem van rajta HDMI. Ha nagyon fontos a 2 monitor, akkor vegyél VGA ->HDMI átalakítót.

2014. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg simán lehet hogy nem is támogat 2 monitort.
2014. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én amúgy mintha úgy emlékeznék hogy Win XP alatt 2 monitorral használtam...Aztán talán mióta Win7 van azóta csinállja ezt...könnyen lehet h nem megy ki jel a D-Sub-on ...
2014. márc. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!