Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha én kiszeretném cserélni az...

Ha én kiszeretném cserélni az AMD Athlon XP gépemet egy 4-es AMD cuccokra akkor a tápot ki kell cserélni vagy nem muszáj?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mit jelent nálad az hogy: "4-es AMD cuccokra" ?
2014. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen pc házad van, milyen tápod? Mennyit szeretnél költeni az új AMD cuccokra?
2014. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A házam: YAKUMO a tápot majd jövő héten nézzük meg mert én annyira nem értek hozzá, csak a házat tudtam megnézni. És az új AMD Cuccokat ajándékba kaptam.
2014. febr. 23. 14:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne privátba!

"Hogy kaptam ajándékba Pentium 4 alkatrészeket és rá néztem az alkatrészekre akkor AMD volt ráírva. És nem tudom hogy írjam le vagy AMD Pentium 4 vagy nem tudom..."

Ne, ne írd hogy AMD Pentium. Mert ilyen nincs.

Van az AMD. És van az Intel. A kettő két külön processzor gyártó cég


Az Intel gyártott Pentium 4 processzorokat valamikor régen

Az AMD pedig tartotta és tartja a versenyt a mai napig velük más elnevezésekkel.

2014. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

valami ilyesmi kinézetű a házad?

[link]

2014. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, de YAKUMO házakból is van több típus. Jó volna tudni melyek azok az új AND alkatrészek, amit ajándékba kaptál. Ne érts félre, de csak így lehet összeállítani hibátlanul egy számítógépet.
2014. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én megmondom mit csinálj.

A mostani géped paramétereit írd le nekünk: CPU, alaplap RAm mennyiség, vga, táp. Ezeket egy programmal tudod megnézni, úgy hívják: AIDA. Feltelepíted, kiírja , elolvasod, leírod nekünk.

A kapott "új" de számodra ismeretlen alkatrészeket pedig egyesével jó minőségben fényképezd le minden oldalról, majd a képeket töltsd fel egy ingyenes tárhelyre, linkeld be nekünk, mi pedig a feliratok, matricák alapján megmondjuk milyen az "új" proci, VGA, alaplap...

2014. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5 ilyen a gépházam:

[link]


[link]

2014. febr. 23. 14:38
 9/11 A kérdező kommentje:

Mostani

CPU: 1.48GHz

RAM: 776MB

VGA: NVIDIA GeForce2 Ti 64mb

Tápot nem tudom mert nem én nem tudom leszerelni az oldalát de jövő héten majd megtudom és leírom.


[link]


[link]


[link]


ilyen képeket tudtam csinálni.

2014. febr. 23. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:

szóval, az első linkelt képen

[link]

levő alkatrész halmazra szeretnéd kicserélni a mostani alaplapod ,videokártyád és memóriád?


Én azt ajánlom: Ne tedd!


A szemcsés ,rossz minőségű, fény nélküli, életlen ,élvezhetetlen képeken is jól látszik, hogy ezek az alkatrészek nem újak.

A videokártya valamilyen Geforce AGP csatlakozóval. alaplapon floppy és IDE csatlakozók vannak, lehet, hogy még régi SD-RAM-os a memóriákkal.


Ezek az alkatrészek semmivel sem jobbak a mostani gépednél

2014. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!