Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FPS játékokhoz milyen hangfalr...

FPS játékokhoz milyen hangfalrendszert érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nem kell csúcskategória, max. 35000 Ft-ig bezárólag érdekelne, egy kisebb, kb. 18 négyzetméteres szobában.

2014. febr. 23. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem egy Logitech Z 523 2.1 tökéletesen megfelel a célnak - ha 5.1 kell, akkor pedig Logitech Z506 5.1.

2014. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló által felsoroltak jók, de ha hallani szeretnéd az ellenséget, akkor egy fejhallgatóval jobban járnál. Persze hangfallal is hallhatod őket, csak hangosabbra kell állítani.
2014. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fejhallgatóra nem is gondoltam. Melyikkel lehet jobb játékélményt elérni? Azt akarom hogy úgy érezzem mintha én is ott lennék a játékban.
2014. febr. 23. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Mivel elég pénzed van rá, ezért vehetnél egy profi gamer, remek hangzűsú és minőségű fülest - én is ilyet fogok 2 hónapon belül:


Steelseries Siberia V2

2014. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Siberia is jó, de esetleg gondolkodhatsz egy Razer Tiamat 2.2-ben, vagy Razer Kraken, Carcharias vagy valamilyen Sennheiser. Mindegyik nagyon jó, egyikkel sem hibázol. A legtöbbön még mikrofon is van, ami a Tiamaton és a kraken mikrofonos verziójában elrejthető.
2014. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Razer Kraken Pro-t javaslom :)
2014. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!