Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szép estét! Szeretnék elkezden...

Szép estét! Szeretnék elkezdeni egy jó kis konfigot összerakni itthon, úgy hogy max havonta tudok venni valamit hozzá. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy minden hónapba vennék bele valamilyen alkatrészt és ha kész a pc nem állnék meg,fejleszteném folyamatosan.Sajnos nincs egyszerre 100 ezer forintom egybe megvenni a komplett pc-t, de szeretném elkezdeni építgetni.

Jelenleg 15.000Ft van a kezemben és ebből kéne valamit kihozni.Mit javasoltok?Milyen alkatrésszel kezdjem ami ennyiből kijön?Esetleg táp,alaplap vagy talán gépház?Vagy mi?

Köszönöm!:)))

ui.:15 éves vagyok


2014. febr. 23. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire így összeraksz egy gépet már el is avul.

Fogod a pénzedet havonta és gyűjtögeted.Ha elérted a 150 környékét akkor már gondolkodhatsz.A jelen pénzed egy gépházra vagy egy tápra futná,ha ezeket most megveszed kb 2 év múlva amikor kész lesz a géped fél árban lesz,tehát gyűjtögess és álmodozz.

2014. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vedd meg először a tápot vagy a házat, mert ezek lassabban avulnak el mint a processzor vagy a videokártya.

Èn is így raktam össze tavaly a gépemet :)

Tudod már milyen konfigurációt szeretnél?

2014. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem házat veszek,aztán tápot,egy jó lapot,ramot,és proci + vga egybe fx 6300 + [link] ezt néztem a végére.
2014. febr. 24. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
ddr5ös videókártyát keress inkább
2014. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!