Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a kártya belefér az alaplapba?

Ez a kártya belefér az alaplapba?

Figyelt kérdés
Van egy asrock g31m-s r2.0-ás alaplapom és fogok venni egy sapphire hd7850 1gb videokártyát. A probléma csak az, hogy ezen az alaplapon a videokártyának szánt slot alatt közvetlenül van egy pci slot,ami magasabb nála. A videokártya attól még bele fog menni?

2014. febr. 24. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Ha erről van szó akkor igen. A második slotba ahol van a kis "zár" a slot végén.
2014. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ez az alaplap, de nekem nem az a problémám, hogy nem tudom melyik csatlakozóba kell beleilleszteni a kártyát, hanem az hogy a PCI-E (ahova a kártya megy) alatt van 2 sima PCI slot, amiktől nem vagyok benne biztos, hogy elfér a kártya, mert valamivel magasabb, mint a PCI-E.
2014. febr. 25. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Elfog férni. még egy dual slotos kártya is bőven.
2014. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget.
2014. febr. 25. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!