Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitévő legyek a tápegységemmel...

Mitévő legyek a tápegységemmel gariztassam vagy cseréljem magam a ventilátorát?

Figyelt kérdés
Nekem van egy sharkoon wpm 600w tápom még kb 2 hónap garancia van rá,elég jó kis táp be vált,de pár hete a ventilátorának van egy kis halk zaja de nem mindíg.Én úgy gondolom mikor kicsit melegebb van a tápban picit emeli a ventilátor fordulatszámát és akkor van az a kis hang.Na most kérdeztem a boltot ahol vettem hogy mennyi időbe telne a garancia téma,azt mondták minimum 2 hétig vizsgálnák,csak kérdés hogy ők ezt hibának itélnék e.Na mpst többen azt mondták adjam be gariba majd biztos adnak helyette új tápot,bár én ebben kételkedem mert még ha nem rég vettem volna nagyobb esélyét látnám az új tápnak.Most mi tévő legyek ,tudnék ugyan ilyen ventilátort szerezni mint ami gyárilag van benne,cseréljem ki benne a ventilátort vagy gariztassam?Bár eddig is állt a gép mert ház ventiket is cseréltem.

2014. febr. 25. 09:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!