Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni Epson DX...

Teréz0521 kérdése:

Tudnátok segíteni Epson DX 4400 nyomtatóval kapcsolatban? Tegnap telepítettem. Win7 op. Rendszerem van. Word dokumentumokat hibátlanul nyomtat, de internetről nem tudok nyomtatni, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Internetről Volánbusz menetrendet szerettem volna nyomtatni, vagy a postafiókomból levelet, de nem sikerül. Word dokumentumokat tökéletesen nyomtat, színesben is. Azért aggódom, mert repülőjegyet szeretnék vásárolni online, de akkor internetről kellene kinyomtatnom, a vonalkód miatt. Órák óta próbálkozom, de nem találok megoldást. Kérem szépen, ha valaki tud, segítsen. Előre is köszönöm.

#nyomtatás #Epson nyomtatóval
2014. febr. 25. 16:55
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Pontosan hogy érted, nem kerül semmi a papírra vagy csak ne megfelelő formában?

A beszállókártyát általában pdf formátumban is le tudod tölteni, majd azt pdf olvasóval (pl Adobe Reader) ki tudod nyomtatni.

2014. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Üzenet érkezik: "Printer not activated." Error code-41". Utána: "hiba történt nyomtatás közben". Köszönöm.
2014. febr. 25. 17:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, a kérdésre nem válaszoltam pontosan: El sem kezdi a nyomtatást, helyette hibaüzenet jön, ha internetről szeretnék nyomtatni.
2014. febr. 25. 17:30
 4/7 A kérdező kommentje:
A Volánbusz menetrendjét átmásoltam a Word-be, onnan simán ki tudtam nyomtatni, kiváló minőségben, színesben. Bocs...de még soha nem vettem repülőjegyet. Ez az "átmásolom a Word-be". ott is működhet? Úgy értem, nem baj, ha nem a repülőtársaság honlapjáról nyomtatom ki a jegyet és a beszállókártyát? Előre is kösz. a választ.
2014. febr. 25. 17:46
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Barátomnak nyomtattam már többször Wizz Air kártyát, mert neki nem volt jó a nyomtatója. Én még csak nem is repültem soha életemben. Kivéve munkahelyről :D. Mindig mikor felmentünk a légitársaság honlapjára PDF -be lehetett leszedni a belépő kártyát.


Az említett hibaüzenettel még sosem találkoztam.

Én annyit tennék, hogy kipróbálnák egy másik netes böngészőt. Van mibe válogatni: Opera, Google Chome, Firefox, Maxthon, stb..

Vagy próbáld meg újratelepíteni a nyomtató illesztőprogramját.

2014. febr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves P.O.C.

Nagyon köszönöm az információt. Nekem is eszembe jutott, hogy az egészet törlöm és újra telepítem, nem látok más megoldást. A családunknál van egy másik számítógép, azon ez a nyomtató évek óta tökéletesen működött, szintén Firefoxról, de azt most nem használhatom. A másik gépre is én telepítettem ezt a nyomtatót 2-szer is, szuperül működött. Úgyhogy: törlöm, és újra fölteszem. Nagyon köszönöm a türelmet és a segítséget. üdv.

2014. febr. 26. 16:43
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocs-bocs....de ezt meg kell írnom: Igazad volt, a Google Chrome böngészőről nyomtat???

nem értem, 5 évig működött Firefoxról...Annyi változás történt közben, hogy Kaspersky vírusirtó került az én gépemre, a másik gépen pedig AVAST volt....nagyon boldog vagyok...kösz-kösz-kösz.

2014. febr. 26. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!