Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfigra van szükségem,...

Monsieursage kérdése:

Milyen konfigra van szükségem, ha csak WOT-tal játszom, és mellette hd filmeket szeretnék nézni?

Figyelt kérdés
A felbontás 1920x1080 ami konkrétan nekem van(használok és szeretnék a jövőben is), és itt szeretnék jó, vagy max részletességgel szaggatás mentesen játszani. Cirka 140-ban, gondolkodom. A jelenlegi gépemet 11 éve raktam össze kb, és ezért van tanácsra szükségem. (Inkább intel)

2014. febr. 27. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
wot nem valami erős játék egy 2 magos proci + egy alsó közép kategóriás vga bőven elég rá. de ha már ennyi pénzed van azért egy 6 magos konfigot amd-ből ki lehet építeni és meg is éri.
2014. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha CSAK WoTtal játszol akkor Intel processzor (egyszálas műveletekben tökéletes a legtöbb i5) , mivel hiába ígérek hogy "majd lesz multicore support" ("több magot is fog használni") szerintem ez még 2014ben nem lesz,jön Havok/Havoc ,HD textúra meg minden vacak,de úgy néz ki a lényegre nem figyelnek,ami pedig az optimalizálás.


Nem vagyok Inteles fanboy,(AMD) FX-6300em van,de amikor WoTozok 100%-on van a 6 magból 1....


Szval,kezdő kategóriás i5 proci konfigot építs,részletek meg a rá szánt kereteddel együtt tedd fel egy másik kérdésre :)

Vagy egy FX-6300 overclockolva (húzva) ,de ahhoz egy normális hűtő még legalább 10 Mátyás (k) + hűtőpaszta + szenvedés a megfelelő feszüléséggel ,+ az áramszámla és ebből a költségből megint csak a végeredmény egy i5 proci lenne :)

(+ha overclockolod még jó hűtéssel is rövidül az élettartalma)


Röviden és tömören:

- Low-Mid End i5 proci és teljesítményében HD 7790 felett lévő GPU/VGA :)

- Tegyed fel a kérdést i5-s proci címszóval és írd le a keretedet mellé,beleérte azt is,hogy leírod milyen játékkal,azaz egy játékkal ami csak egy magot használ szeretnél játszani


Jézus mit írtam itt össze... Remélem érted :)

2014. febr. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
95 w td nem a világ vége
2014. febr. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
felesleges az i5 erre te is csak a rizsához értesz 0%-os pancser
2014. febr. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nemkell ide i5...

AMD phenom ll X4 3.4ghz 965 BE első magját nem pörgeti 100% on pedig csak 1 magot használ ez a reterát játék

persze nemmondom hogy az intel Xar lenne mert azokis rohadtjók tök mind1 a processzor ha megvan 3.4 ghz akkor nemlessz vele baj

2014. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 magos proci,egy alsó középkategória vga meg 4 GB Ram elég lesz neked.Hozzá még egy jó alaplap,ház és táp no meg vinyó és optikai meghajtó.Az is lehet,hogy 100K-ból kijön.
2014. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Asrock FM2A75M PRO4+, AMD Athlon II X2 370K 4.00Ghz FM2, KINGSTON 8GB HyperX Plug n Play DDR3 1600MHz CL9 KIT, GIGABYTE GV-N610D3-1GI GT610 1GB DDR3, SEAGATE 1TB 64MB, SAMSUNG SH-224DB, BITFENIX Merc Alpha, CHIEFTEC CTG-450-80P 450W Ez lett belőle. Vélemény, még nincs megrendelve?
2014. márc. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!