Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzáértők segítségét kérném!...

Hozzáértők segítségét kérném! Szerintetek melyik lenne a jobb router?

Figyelt kérdés

Tavaly bedöglött a régi routerem (ASUS WL-500g Deluxe), ezért vettem helyette egy TP-Link TL-WR841ND típusú routert. Úgy tűnik viszont, hogy nem működik rendesen (kompatibilitási problémák több géppel, a beállítások rendben vannak és hibája sincs, mégis szakadozik a kapcsolat stb.), ezért ezen túladok és egy normálisabbat vennék helyette.


Kettőt néztem ki:

TP-LINK TL-WR1043N

[link]


VAGY


ASUS RT-N14U 300 Mbps

[link]


Az ASUS jól szuperált, hajlanék ebbe az irányba (főleg, hogy a TP-Linkkel most befürödtem), de nem tudom jó választás lenne-e? Sima itthoni hálózatra lenne, két laptop, pár telefon mellé.


Esetleg van ebben az árkategóriában abszolút jó vétel?


Köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 27. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy hol akarod használni, hány eszközzel.. milyen távolságból, hány fal van közte.. mikre használod (pl. multi-s game).. .stb.


Egyébként szerintem csak a csatornát (1-14) kéne átállítanod, a titkosítást, vagy a B/G/N módokat próbálgatni, és megszűnnének a "kompatibilitási problémáid"

2014. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!