Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ventillátor bekapcsolás miért...

Ventillátor bekapcsolás miért nem megy?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy vettem a gépbe egy plusz ventillátort hogy hűtse a gépet. De nem kapcsol be (mármint a ventillátor) csak áll nem csinál semmit! rá van dugva rendesen az alaplapon! Hol kell bekapcsolni?
2014. febr. 28. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet fordítva kell rákötni, én is nem jól,fordítva csatlakoztattam és nem ment :D
2014. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, ha jól van.
2014. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bios.

Cpu Fan Contrtol(1-2-3....)-enabled

System F. C.

2014. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kipróbáltam fordítva rá sem lehet kötni a CPU Fan SPEED-nél meg enable van és csak a cpu ventillátorát tudom állítani.
2014. febr. 28. 15:30
 5/7 anti paladin ***** válasza:

Dugd át másik csatlakozóba. Ha nincs több akkor:

a, proci venti helyére dugd be, a tesztelés 10 mp-re semmi baja nem lesz a procinak. Így kiderül, hogy a venti döglött-e vagy az alaplapi csatlakozó.

b, veszel hozzá egy átalakítót amivel a tápegységre tudod kötni.

2014. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne teszteld le úgy ahogy előttem írják, bekapcsolt állapotba, szerintem behal a tápod, én is jártam már így,hogy működő gépnél akartam kipróbálni valamit.
2014. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anti paladin ***** válasza:
Nyílvánvalóan kikapcsolt állapotban kell végrehajtani a venticserét ha nincs másik szabad alaplapi kivezetés a venti állapotának ellenőrzéséhez.
2014. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!