Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet, hogy a Concorde...

Mitől lehet, hogy a Concorde márkájú Transmitterem telefon csatlakoztatása esetén sistereg?

Figyelt kérdés
A napokban vettem egy Concorde FM Transmittert, és olyanra lettem figyelmes, hogy amit rácsatlakoztatom a telefont, sistergő hang lesz hallható. Pendrive, memóriakártya esetén ez a sistergés már elviselhető, járó motornál egyáltalán nem hallani. Valami megoldást tudnátok mondani? Vagy magasabb árkategóriájú Transmitter után kellene néznem?

2014. febr. 28. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A válasz-Concorde.
2014. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg vannak tippek, milyen márkájú transmittert lenne érdemes venni?
2014. márc. 1. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nekem bevált.Általában az FM adók csak simán kisugározzák a rádiójelet az éterbe, és az autó adottságaira bízzák a vétel minőségét. Ha az autó antennája közel van az FM adóhoz, szerencsések vagyunk, de lehet távol, az autó hátsó részén az antenna, ilyenkor csak gyenge, zajos, suhogós hangot kapunk eredményként, és még csak a vétel minőségét említettük. Amikor az FM adó frekvenciája egy rádióadó közelébe kerül, még az is elnyomja és rontja a vételt.Nagyobb utazó távolságnál változnak a frekvenciák szinte biztos hogy előbb utóbb egymáson lesznek a frekik és sisteregni fog.A Kinai piacon vettem egy olcó kici gagyi fm transmittert a végeredménye az lett hogy a pc-n használom kisugárzom vele a zenét a környékbeli rádióknak mert akkora adó teljesítménye van hogy ha autóba használom 50m-es körzetbe mindenki azt hallgatja mert elnyom mindent.A helyi rádiózást megoldotta,márkáját ne kérdezzétek nincs semmi ráírva.

2014. márc. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!