Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kattog a winchesterem?

Miért kattog a winchesterem?

Figyelt kérdés

Hali.

Tegnap vettem egy vinyót (még nem lett letesztelve), leformáztam és le formázta működött rendesen.

Újra indítottam a gépet és elkezdett a vinyóm kattogni a sajátgépből meg eltűnt, a Lemezkezelőbe sincs ott hiába ellenőrzöm újból. IDE típusu


2014. márc. 1. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kattogás az, hogy megpróbál olvasni a felületről de nem tud, ujjonnan vásároltad vagy használt volt ?
2014. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Használtan vettem, de majd viszem vissza, amugy nagyon lassítja a gépet bootoláskor

Azt hogy tudom megnézni hogy hány százalékba rossz?

2014. márc. 1. 12:11
 3/5 halalfalo ***** válasza:
100%
Hard Disk Sentinellel lehet megnézni a kondíciót.
2014. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz
2014. márc. 1. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:

A kattogás jelentheti azt is, hogy nem kap megfelelően áramot, és próbál elindulni, de nem tud, ezért lassítja a gépet, mert folyamatosan várakozik rá a felismeréshez. Játszogass az áramkábellel, cserélgesd, hátha megoldja. Ha nem, akkor hibás.


Leírtam az előbb egy másik kérdésnél, hogy használtan TILOS HDD-t, SSD-t venni.

2014. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!