Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb? Netbook, vagy...

Melyik a jobb? Netbook, vagy a Notebook? Megbánnám ha netbook-ot vennék?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha netezni akarsz akkor vedd azt. De mást ne is várj tőle ezen kívül.
2009. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát,végülis arra kellene,de nemtudom h milyen lenne a kis képernyő,meg így általában hogy olyan kicsi
2009. dec. 12. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbánnád a netbokot, meg is indoklom miért!



A netbokok általában szerény grafikai teljesítménnyel rendelkeznek, ez egyféle spórolás a gyártó részéról, nade a mai internethez már grafikai teljesítmény is kelletik, pl egy video megnézéséhez, vagy flash animációk, ajax technikák stb!!!


Vedd azt amiben normális grafikus chipet raktak nem vmi gyengitett bóvlit!! A netbokkal könynen oylan csapdába eshetsz hogy bizonyos szegmense a netnek jól fog menni, és lesz egy könnyű zsebrevágható géped, viszont bizonyos részei a netnek tehát amik komolyabb grafikus teljesítményt igényelnek megnézhetetlenek lesznek...


Plusz netbokon felejtsd el hogy komolyabb játékkal játsz vagy hd filmet nézel..

Örülj ha a divx nem szaggat be rajta!

2009. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

halli! nekem egy Toshiba NB100 netbookom van és tökéletesen elégedett vagyok vele. xp-vel árulták, de a windows7 is hibátlanul fut rajta. mondjuk én nem játékra használom, csak mindennapi munkára, de anno azért is vettem meg mert nem egész 1 kiló :)

amúgy a paraméterei sem olyan rosszak:

120GB HDD

1GB RAM

1.6 GHz Intel Atom CPU

stb... olvass utána, azt írják h piacvezető a netbookok között :)

2009. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. dec. 28. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy GIGABYTE M1022Cm van jó kis masina netezi kiválló saját monitorján(1024X600)a filmek tökéletessen mennek az akku 3-4 óráig bírja

DE a nagyobb felbontás a játékok stb felejtős


ui. egy normális netbookot már 70-80k ért is kapsz egy normális notebook viszont 120knál kezdődik (mivel nekem van egy egész komoly asztalim játszani az ár döntött de nem bántam meg könyen lehet cipelni most tervezek venni egy feltöltőkártyás mobilnetet)

2010. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő,de a netbookomat szeretem jobban.A nagy az inkább otthoni videózásra meg ritkán egy kis játszásra ideális,de a kicsi sokkal praktikusabb, lehet egyszerübben hordozgatni,ezek a mobil gépek úgyis hordozási célra vannak,minél kisebb annál praktikusabb.Amugy meg netbookon is lehet videot nézni,zenét hallgatni,netezni, és az én Asus eepc-men még a flatout 2 is megy simán,tehát úgy a 2006 os is bezáról amik vannak gamek,azokat is viszi simán,egy unalmas vonatúton el lehet vele pattintani az időt. Netbook a jobb!
2010. szept. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valójában a netbook csak annyival jobb hogy van benne mobil net /teáht bárhol netezhetsz/ meg van benne atoomproceszor de azz csak annyi tesz hogy tovább birja töltés nélkül

amugy a notebook az minden másba jobb nála

2010. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!