Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért másol a 320 gb hdd csak...

Julkosanko kérdése:

Miért másol a 320 gb hdd csak 520 kb/s-al?

Figyelt kérdés

Hello

Van 1 320-as hdd amit külső vinyóként használok.A teljesítménye 100, a kondíciója 98 és van rajta 4 db hibás szektor.A lemezre másolásnál megkezdi kb 42000kb/s és kb 20 mp múlva lecsökken 500 kb/s-ra.Ha kiveszem a külső tokból és csak ugy simán belerakom a gépbe akkor is ugyanez a helyzet.A rajta lévő filmeket is akadozva adja be,olyan mintha pufferolná.valaki tud valami tanácsot adni vagy lökjem el a vinyót.Köszönöm a válaszokat



2014. márc. 3. 18:45
 1/1 hellsing71 ***** válasza:

Üdv,


Nem biztos, hogy segít, de így jártam egy 16GB-os USB3-as pendrive-val, amikor újra formáztam. Gyárilag FAT-32 fájlrendszere volt, én NTFS-re formáztam, ettől az eredeti 24MB/s sebessége 3,5MB/s köré esett, de pont úgy, mint a tiéd: a másolás elején száguldott, aztán 1 perc múlva padlót fogott.

Amikor visszatettem FAT-32-re, megint minden OK lett, csak így nem tudok rá 4GB-nál nagyobb fájlokat tenni.


A kezdeti magas sebesség egyértelműen a cache miatt van. Amikor leesik a sebesség, akkor ürül ki a cache és akkor látod a HDD saját olvasási sebességét.

2014. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!