Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidia GeForce2 mx 200 hoz...

NVidia GeForce2 mx 200 hoz driver kellene. Valaki küldene egy linket?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem az egyik gépemet, de a színek mennyiségét nem tudom átállítani 16 ról többre. Azt megtaláltam, hogy fel kell telepíteni a videókártyát, csak a neten nem találtam olyan drivert, amit a gép használhatónak talált volna. Windows 2000 Professionalhoz kellene. Vagy azért nem fogadta el, mert nem tartalmazott *.ini fájlt, vagy azért nem tudtam telepíteni, mert nem volt win32 kompatibilis a setup.exe, vagy mert nem fogadta el az *.ini fájlt. Segítség kellene, valami használható drivernek kérem valaki küldje el a linkjét a fent látható videókártya típushoz! Vagy én annak is örülnék, ha valaki leírná azt, hogy mi a probléma és hogy hogyan lehetne megoldani! Windows 2000/2K

Előre is köszönöm!



2014. márc. 4. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nvidia honlapjáról szerintem lelehet szedni.
2014. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs.Nem néztem végig.Erre viszont nem tudom a megoldást.Talán az bejöhet,hogy kipróbálsz többféle drivert.Én arra gondolok,hogy az adott operációs rendszeren valamiért nem megy a dolog.Az ini fájl hiánya pedig érdekes.Találkoztam már vele egyszer.Ez egy ritka betegség.A magyarázatát nem tudom, de biztos van rá gyógyír.A driver nem hibás csak egyszerűen a te gépeden valamiért hiányzik ez a fájl.Azt megpróbálhatod,hogy a neten rákeresel a fájlra hátha lelehet tölteni és a megfelelő helyre bemásolod.
2014. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd rákeresek az ini fájlra hátha le tudom tölteni valahonnan. Elég zavaró, hogy 16 színben fut. A hangkátyámmal is pont ugyanez a helyzet, de annak még a telepítő cd je is megvan, de azt sem akarja felismerni. De az annyira nem érdekes. Rengeteg oldalon kerestem és találtam már drivert, csak nem akarja felismerni telepítő programként. Ez a helyzet.
2014. márc. 13. 07:13
 4/4 A kérdező kommentje:
ja elnézést, elírtam, *.inf fájlokat hiányol
2014. márc. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!