Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Letiltott hangeszköz tiltását...

Lait kérdése:

Letiltott hangeszköz tiltását hogy lehet feloldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az a gondom ,hogy amikor kihúztam a fülesemet és visszadugtam vettem észre hogy nem jó vagy is nem érzékeli de a fülesnek nincs semmi baja se a csatlakozónak.A tálcán a hangszóró jelen egy piros "x" van és azt írja hogy "hangeszköz le van tiltva" Csináltam számítógép visszaállítást de semmi.

Remélem tudtok segíteni!


2014. márc. 4. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben lehet a tiltás gombot átkapcsolni.
2014. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ott pontosan hol/hogyan lehet?
2014. márc. 5. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Hang-, videó... fület lenyitva, a hangvezérlődre kattintva "tiltás feloldása" lesz nálad, ha minden igaz...

[link]

2014. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs letiltva az eszköz más okot nem tudok ,hogy mi lehet a probléma?
2014. márc. 5. 19:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert csak letiltani tudom az eszközt visszavonni nem.
2014. márc. 5. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg az eltávolítást, majd indítsd újra a gépet. Eltávolítja a driverét, újraindítás után pug&play-ben fel kell, hogy telepítse magát...elvileg.

Win 7 ez, mert ott ha nem telepít egyből, akkor indítsd az update-t kézzel, és felrakja a driverét...ha minden jól megy, és nincs valami fizikai sérülés.

2014. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi még mindig rossz újraraktam a realteket.A vezérlőpult>eszközkezelő>hang és videó-ban nincs letiltva semmi.
2014. márc. 7. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha semmire sem reagál, akkor csinálnék egy újrahúzást, hogy kiderüljön hardveres-e a probléma. Kb 25 perc...
2014. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!