Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom hard reset-elni...

Hogyan tudom hard reset-elni a Maxell Maxtab H8-S-et? Nagyon megköszönném ha valaki sehítene!

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 17:53
 1/4 Elek Tamás válasza:
Heló! A mai nap kaptam én is egy ugyan ilyen típusú készüléket, hogy javítsam meg. Odáig eljutottam, hogy előjön az a pont, hogy kiválasszam a hard reset-et, tovább sajnos nem tudom még hogy kell. Kikapcsolod a készüléket, ezután a készülék alján és tetején lévő két gombot egyszerre benyomod, tarts addig, amíg előjön az a lehetőség, ahol látod, hogy ki lehet választani,a hard resetet, reboot...stb (kb 1 percet vesz igénybe). Ezt követően azt írja, hogy a hangerő gombot használva lépkedj, és válaszd ki mit szeretnél a felső gombbal. Mivel nincs rajta hangerő gomb, így én itt elakadtam. Ha találok valamit írok. Ha te találsz valamit, hogyan tovább, azt megköszönném. :)
2014. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Èn úgy tudtam megcsinálni,hogy csatlakoztattam egy USB egeret és a görgőjével tudtam léptetni. Remélem neked is sikerül!
2014. márc. 6. 08:41
 3/4 dobozi88 válasza:
És hogy csatlakoztattál hozzá usb egeret?
2014. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nyalógép válasza:
USB-s egeret OTG kábelen keresztül lehet csatlakoztatni.
2015. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!