Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy uj alaplapot,...

Vettem egy uj alaplapot, (teljesen uj) és beletett me régi házba de nem indult el, kivettem a gépházból és elindíult, mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok a fenti probléma lépett fel, becsavaroztam a gépet nem indult majd kiszedtem a csavarokat és elindult. Mikor becsavaroztam az alaplap fel sem vette az áramot mikor kiszedtem az összes csavart elindult egyből most jelenleg a rézből készült csavar meneteket át helyezetem és nagyon jól megy a a gép. Elképzelehető hogy ezek valamilyen zárlatot okoztak és azért nem indult? Mert nagyon érdekes én ilyennel még nem találkoztam egyáltalán.

2014. márc. 6. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
azok a réz csavarok pont azért vannak hogy az alaplap ne érjen hozzá a házhoz
2014. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vettem ki csak áthelyeztem hogy ne ugyan azon a ponton fogja az alaplapot. mert mikor hozzá ért egy ponton az házhoz vagy (valamilyen ház részéhez) akkor nem volt hajlandó elindulni. Ez okozhatta a bajt?
2014. márc. 6. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:

de te most bekapcsolt állapotban cserélgetted a csavarokat, mert úgy persze hogy zárlatos lesz :)

egyébként igen ez okozhatta a bajt

2014. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kék Szinnel jelölt bolha a többi csavar hely


mielőtt berakod az alaplapot mindig meg kell számolni hány darab réz csavar van és miután beraktad ellenőrizni és indul a gép


[link]

2014. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!