Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 550-es kínai tápegység...

Van egy 550-es kínai tápegységem, és egy 6 éves merevlemezem, ha azokat kicserélem nagyobbra, akkor jobban mehetnének a játékok?

Figyelt kérdés
Vagy valamennyivel több fps-em lenne? Most készülök gépet újítani, és i7-et szeretnék bele venni,de egy darabig még inkább elő kéne készülni vele, mert a processzort és a lapot a végén akarom egybe megvenni. Most egy 2magos 3000mhz-s intel pentium van benne, 4gb ddr2-es ram, és 1 AMD Radeon HD7850 1gb-s oc változat.
2014. márc. 7. 07:54
 1/7 Tengor ***** válasza:
100%
A táp cserétől legfeljebb stabilabb lesz a gép. A winyó cserétől pedig több helyed lesz, de nem több FPS-ed.
2014. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A procid tuti hogy nem hajtja ki a vgat szoval ha jatszani akarsz inkabb azt csereld a tap utan.
2014. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eleve abba az alaplapba amiben 2 magos intel pcoi megy és ddr2 es régi memória slot van rajta következtetve lga775 a lap foglalata amibe nem megy i7 proci .. újonnan egy i7 proci kb 70-80 tól kezdődik használtan viszont van választék 1366 -1156-1155-1150 ezek közül az 1366 foglalatos a legolcsóbb a használt piacon viszont ugyan úgy kell hozzá venni hozzá való alaplapot + neked még memóriákat is kell venned ha ide csatlakozású hdd-d van a gépedben minden képen kel cserélned mivel 2-3 éve csak satas alaplapokat gyártanak . még használt ár szinten is legalább egy 110-120 ezerre szükséged lenne . viszont ha újonnan gondolkodsz akkor nem fogod meg úszni 200 ezer alatt.. másrészt meg hd 7850 mellé fölösleges sandy vagy haswell alapú i7 procik oda már egy r9 280x et kellene minimum venni. én a helyedben elgondolkodnék egy i5 sandy procin vagy egy 1156 foglalatos i7 870 -en ami igaz csak használtan van de még most is nagyon jók simán kihajtanak 2 erős gamer karit sli-be vagy cf-be
2014. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A táp is kell majd az i7-hez, de a 6 éves merevlemez miatt akartam cserélni, mert gondolom az sem a régi már, tudom, hogy mi mit szolgál, de ha ilyen régi a merevlemez, akkor a mai játékoknak csak jobb az, ha egy újabb, jobb, gyorsabb merevlemezt veszek. Idáig ez a gép így, ahogy volt, jó volt a játékoknak, az AC 4 is elment rajta szépen, most a Thief minimumon elfut fullhd felbontással. Tudom, hogy szinte mindent cserélni kell, i7-et már néztem, pontosabban a 2600k-t, alaplapot is adnak hozzá, de ameddig nincs meg a többi dolog, addig nem akarok venni mást. Lehet, hogy merevlemez helyett 8gb ramot kéne venni. 1156 foglalatos lapot azért nem akarok venni, mert nem találtam hozzá újonnan lapot. Használtan van, de az is elég ritka. A 2600k-t jobbnak találtam annál is. Az 50 a lappal együtt használtan. Az a videókártya amim van, még elég a játékokhoz szerintem. Nem a legjobbat akarom összehozni, csak valamit, amivel lehet játszani rendesen a mai játékokkal. Most, hogy 1 i7-et veszek, lehet, hogy a videókártya nem használja ki a processzort, akkor majd veszek egy jobbat, de ha majd valamit kell venni bele, akkor ne az legyen már, hogy az egészet cserélni kelljen.
2014. márc. 7. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:
én csak felvetettem persze hogy jobb az i7 2600k de az mellé legalább egy r9 280x kártya menjen vagy gtx 770 mert fölösleges pénz ki dobás játékra i7 - ha már intel kell van i5 4470k az játékra bőven hogy elég jó ... és több jut a vga-ra mert játék közben nem a proci legfontosabb ha nem a vga -is .. van 300 ezred gépre egyáltalán? mert fölösleges venni erős procit ha csak egy hd 7850 et akarsz mellé rakni azt még egy alsó közép amd is ki hajt..
2014. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most még HD 7850-em van, de mi lesz, ha majd fél év múlva másikat veszek..? Most megveszem azt az i7-et és majd fejlesztgetem a PC-m, nem mondtam, hogy leállok vele, de nem azonnal veszek meg mindent hozzá.
2014. márc. 7. 23:52
 7/7 anonim ***** válasza:
te tudod
2014. márc. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!