Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bírná normálisan a Win7-et a...

Bírná normálisan a Win7-et a gépem? (konfig. Lent)

Figyelt kérdés

-Pentium 4 3Ghz/1M/800

-2 Giga Ram

-ATI Radeon HD 2600/3600 Series (512 MB)



2014. márc. 7. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Játszani gondolom nem akarsz vele, netezést, filmezést, office-t bírná. ...Netezésnél mondjuk a flash lejátszására nem merném 100%-osan rámondani, youtube HD videókta nem próbálnám meg, de egyébként valószínűleg igen.
2014. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csacsi2 ***** válasza:

Windows7 Upgrade Advisor

[link]

Ettől még nem lesz gyors csak figyelmeztet ha valami nem működne. Hogy mit jelent a kérdésedben a "normálisan" ez a futtatott programokon múlik. Én nem tenném fel ha csak nem próbaképpen és ha úgy is újra kell telepíteni a gépet.

Azaz kipróbálod, használod a megszokott programaiddal és elválik...

2014. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy az alaplapodoz létezne-e Windows 7hez való driverek, ha igen akkor működne rajta, de bizonyos esetekben lassabb lenne az Xponél
2014. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy az alaplapodoz létezne-e Windows 7hez való driverek, ha igen akkor működne rajta, de bizonyos esetekben lassabb lenne az Xpnél
2014. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném.Ilyen paraméterekkel rendelkező gépen nem volt valami gyors a 7-es.
2014. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Igazából azért érdekelne a csere mert olvastam és gondolom ti is hallottátok hogy áprilisban befejezik az Xp támogatását.

Én tökéletesen meg vagyok elégedve az Xp-vel de előbb utóbb muszáj lesz váltani.

2014. márc. 7. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Frissítés nem fog járni hozzá,vírusirtók (is) még évekig támogatni fogják az XP-t,nem kell bepánikolnod.

És nem csak otthoni felhasználók fogják továbbra is használni.Ha új gépet veszel,akkor meg kénytelen lennél úgyis 7 vagy 8-ast használni.

Kis érdekesség:

[link]


[link]

2014. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!