Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI kábellel futtatom a...

Assc Roger kérdése:

HDMI kábellel futtatom a monitort és kicsit bugos?

Figyelt kérdés
Összekötöttem a kettő monitoromat, minden fasza, de mosódik a képernyő a FULL HD-s kijelzőn. A másik monitor 1366x768-as felbontásban van, az nem mosódik. Kijelző jó volt eddig, csak hogy HDMI re cseréltem a VGA-t azóta ilyen. Nem a HDMI a rossz. A felbontása, mert nyomtam egy print screent a full hd-sen ot mosódott a paintben a kép, viszont a másikon nem. Valaki segítsen! Tömör de rövid választ ha lehetséges,
2014. márc. 7. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom klónozott módban van a két képernyő és az lehet a gond,hogy a digitális jelet nem tudja jól felméretezni. Amíg analóg jelet kapott,azt máshogy méretezte ,ezért volt jó.

Ha kiterjesztett desktopba rakod és mindkettő monitort a saját felbontására raksz és jó,akkor ez a gond.

2014. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem működik
2014. márc. 7. 16:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldva, Catalyst centerben kellett állítgatni.
2014. márc. 15. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!