Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Irodai számítógép config?

Zsarnai94 kérdése:

Irodai számítógép config?

Figyelt kérdés

Összeállítottam egy irodai számítógép configot érdekelne a véleményetek:

Alaplap: AsRock H87 Pro4

CPU: Intel Core I5-4670 3.40 Ghz

Memória: Kingston 2x4GB 1600 Mhz CL9 / 8GB 1600 Mhz CL9

HDD: Seagate 2TB Barracuda 7200 rpm

SSD: Samsung 120GB 840 Evo

Táp: CHIEFTEC CTG-400-80P 400W BOX

Ház: Zalman ZM-Z9 Plus


Igazából a Memória zavar, hogy irodai célokra 8gb-ot 2 stickel vagy 1 stickel kellene használnom valamint kellesz-e 1600 Mhz-es?


2014. márc. 10. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen iroda az ahol te dolgozol már bocsánat, hogy megkérdezem, de egy ilyen gépért én összetenném a két kezemet.
2014. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:D :D Szerintem kicsit gyenge, de talán a word és a net együtt menni fog rajta :D
2014. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Irodai gépnek ez túlzás, az a Samsung SSD pedig gyengusz...

Egy 4G-s memória elég, SSD annyira nem is fontos. inkább 2db 1TB-os HDD legyen.

Az i5 is túlzás, de gondolom nem egy hónapra veszel gépet, szóval későbbi bővíthetőség szempontjából jó lesz.

2014. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző, csak egy dologban nincs igazad, hogy a Samsung SSD gyenge, jelenleg az egyik legjobb, amit lehet kapni, az árkategóriájában, gyors és megbízható ( tapasztalat ). Amúgy ez a konfig irodainak eléggé durva, én gamer konfignak is erősnek tartanám, ha egy erős VGA volna benne, nagyon kemény!
2014. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a TLC chipek lassabbak, és hamarabb halnak, mint a MLC chipes SSD-k, amik pedig lassabbak, és hamarabb halnak, mint az Enterprise SLC-s SSD-k.


Ez a 840 EVO pedig TLC chipeket használ.

2014. márc. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából pályázaton nyert pénzből kell számítógépet építeni, mindenkinek adott összegből. Csak erre lehet fordítani a pénzt szóval, ha csinálok akkor már egy zsivány gépet csinálok :D
2014. márc. 11. 08:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor amit megspórolsz, költsd jogtiszta rendszerre és office csomagra. Azzal sokkal boldogabbak lesztek.
2014. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a cég számlája, ők intézik :D
2014. márc. 11. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!