Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3D-s monitorokat mennyiért...

3D-s monitorokat mennyiért lehet minimum venni? Én 40-50 körül gondolkodom, ha ennyiért nincs 3D akkor ebben az árkategóriában milyet javasoltok (gameléshez)?

Figyelt kérdés
24-27" képernyőméretes full HD (akár LED is) monitort 40-50 körül szeretnék vásárolni.A 3D monitorok gondolom jóval nagyobb áron vannak, akkor ennyiért milyet javasolnátok ?

2014. márc. 10. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
2014. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1*es Hát nekem a szememet zavarja az az 5ms képválasz... Ilyen monitoroknál 90%-ban 2ms szokott lenni...
2014. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:

Az elsőt érdemes megvenni


Nem számít, az hogy hány ms.


Pl én régi 12ms-es monitoromnál sincsen semmi utánahúzás játékban.

2014. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen monitorom van:

[link]


Teljesen meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű a képe. A 23" és a 24" között nem nagy a különbség. Ha 3D-s kell jó áron, akkor ezt ajánlanám...

2014. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem LG23EA63V-P monitorom van, annál is 5ms a válaszidő, de egyáltalán nem jelent gondot.. Szerintem nincs szemmel látható különbség 2-5-10ms között..
2014. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!